Wygraj rodzinny bilet do Muzeum PRL-u

czwartek 26 kwietnia 2018
  • Muzeum pełne jest symboli i reliktów minionej epoki (fot. mat. Muzeum PRL-u)
    Muzeum pełne jest symboli i reliktów minionej epoki (fot. mat. Muzeum PRL-u)
Chcecie wybrać się w sentymentalną podróż do przeszłości? A może wolicie sprawdzić jak naprawdę wyglądały domy i auta z opowiadań rodziców? Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie rodzinne bilety do Muzeum PRL-u.
Meble na wysoki połysk, półki sklepowe pełne octu, kultowe auta PRL-u czy idealnie odwzorowane, partyjne gabinety - to i o wiele więcej znaleźć można w mieszczącycm się w Rudzie Śląskiej przy ul. Zajęczej 42 Muzeum PRL-u. Więcej o tym wyjątkowym miejscu znajdziecie w naszym artykule. A dla pięciu szczęśliwców mamy rodzinne (2+2) bilety.
 
Szansę na wygraną mają osoby, które:
 
- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty.
 
Pytanie: Kiedy rusza nowy sezon w Muzeum PRL-u?
 
Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 9 w czwartek 26 kwietnia do godz. 9 w poniedziałek 30 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „PRL”.
 
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.
 
Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i informujemy, że niebawem będziemy mieć ponownie do rozdysponowania rodzinne wejściówki do Muzeum PRL. Śledźcie zatem dział Konkursy.

Odpowiedź: Nowy sezon w Muzeum PRL-u rozpoczął się 1 maja br.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. pixabay

Przed nami naprawdę długi weekend majowy. Kilka dni będzie pogodnych, kilka mniej. W naszym artykule znajdziecie podpowiedzi, w jakie miejsca warto się wybrać z rodziną, kiedy świeci słońce, ale i gdy pogoda nie rozpieszcza. Do wszystkich biletowanych będziemy mieć dla Was darmowe wejściówki!

Majówka 2018 – jak ją spędzić, gdzie się wybrać?