Wygraj zestaw bransoletek z Placu Francuskiego

wtorek 19 czerwca 2018
  • Materiały do tworzenia bransoletek z zestawu Shamballa Fluo marki SentoSphere są atestowane i hipoalergiczne (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
    Materiały do tworzenia bransoletek z zestawu Shamballa Fluo marki SentoSphere są atestowane i hipoalergiczne (fot. mat. sklep.PlacFrancuski.pl)
Wakacje tuż-tuż, a jak wakacje, to i letnie stylizacje. Idealnie do tego celu nadadzą się własnoręcznie stworzone bransoletki. Może to być świetny prezent na zakończenie roku szkolnego. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z takich zestawów kreatywnych - Shamballa Fluo marki SentoSphere.

Zestaw przeznaczony jest dla dziewczynek w wieku od 9 lat. W zestawie znajdziemy satynowe sznureczki oraz koraliki. Wszystkie produkty są naturalne i hipoalergiczne. Całość zapakowana jest w kolorowe pudełko. Cena zestawu - 71,49 zł. U nas możecie otrzymać go za darmo. Wystarczy:

- zapisać się do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe

- mieć odrobinę szczęścia – nagrodzimy osobę, której mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie inne zestawy bransoletek dostępne są w sklepie Plac Francuski? Wystarczy wymienić trzy.

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 13 w środę 20 czerwca do godz. 13 w środę 27 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać ,,Bransoletka”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwyciężczyni (otrzymała od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: W sklepie Plac Francuski dostępne są m.in. bransoletki z koralików, bransoletki z łańcuszka i bransoletki gwiazd. 

Kategoria: Konkursy