Wygraj bilety na Filmowe Wakacje w Kinie Kosmos

czwartek 28 czerwca 2018
  • Możecie też obejrzeć film "Solan i Ludwig - wielki wyścig z sercem" - podwójna wejściówka czeka na zwycięzcę (fot. kadr-zwiastun na youtube)
    Możecie też obejrzeć film "Solan i Ludwig - wielki wyścig z sercem" - podwójna wejściówka czeka na zwycięzcę (fot. kadr-zwiastun na youtube)
Mamy dla Was bilety do Kina Kosmos, które przygotowało dla najmłodszych prawdziwą kinową ucztę podczas wakacji. W ofercie znajdują się m.in. filmy nagradzane na festiwalach filmowych na całym świecie.

Wakacyjne spotkania z filmem w kinie Kosmos będa świetną okazją do obejrzenia wybranych tytułów z różnych zakątków świata. W repertuarze znajdzie się zarówno coś dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych.

W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać podwójną wejściówkę na wybrany film.

Jednym z nich jest „Solan i Ludwik, wielki wyścig z serem” (dla dzieci od 7 lat), który zdobył nagrodę Kwiatu Paproci na 4. Festiwalu Filmowym Kino Dzieci. Film zostanie wyświetlony na dużym ekranie kina Kosmos 2 lipca o godz. 10. Po seansie przygotowano spotkanie z pracownikiem zoo, który opowie o jeżach i srokach.

Drugim filmem do wyboru jest „Na linii wzroku" (dla dzieci od 7 lat), który będziecie mogli obejrzeć 9 lipca o godz. 10. Więcej o filmach przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy:

- zapisać się do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe,

- mieć odrobinę szczęścia – nagrodzimy osoby, których maile trafią do naszej skrzynki jako piąty i dziesiąty.

Pytanie: Ile filmów będzie można zobaczyć w ramach cyklu Filmowe Wakacje? Podpowiedzi szukajcie w naszym artykule.

Odpowiedzi (wraz z tytułem filmu, na jaki chcecie się wybrać) należy przesyłać od godz. 10 w czwartek 28 czerwca do godz. 12 w piątek 29 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać ,,Kosmos”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: W sumie można obejrzeć 10 filmów w ramach cyklu Filmowe Wakacje w kinie Kosmos, jednak jeśli ktoś odpowiedział, że 9 - ta odpowiedź również była uznana za prawidłową, ponieważ w naszym artykule, do którego odsyłaliśmy czytelników, opisywaliśmy tylko 9 filmów - od 27 czerwca.

Kategoria: Konkursy