Wygraj bilety do Multikina

czwartek 9 sierpnia 2018
  • „Młodzi Tytani: Akcja! Film” to propozycja Multikina Katowice w ramach cyklu Wakacyjne Kinoranki (fot. mat. organizatora)
    „Młodzi Tytani: Akcja! Film” to propozycja Multikina Katowice w ramach cyklu Wakacyjne Kinoranki (fot. mat. organizatora)
Czy Wasze dzieci lubią Młodych Tytanów? Jeśli tak - zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są wejściówki na spotkanie z superbohaterami. Animacje i seans filmowy odbędzie się w Multikinie Katowice.

W naszym konkursie możecie wygrać podwójną wejściówkę na film pt. „Młodzi Tytani: Akcja! Film”, który odbędzie się 20 sierpnia o godz. 11. Pół godziny przed seansem odbędzie się spotkanie z superbohaterami. Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

Wejściówki zdobędzie osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako piąty.

Pytanie: Kto jest liederem Młodych Tytanów?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 15 w czwartek 9 sierpnia do godz. 15 we wtorek 14 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kinoranki2”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Liderem Młodych Tytanów jest Robin.

Kategoria: Konkursy