Wygraj bilety do kina Helios

środa 22 sierpnia 2018
  • Podczas najbliższego Poranka Filmowego w kinie Helios dzieci obejrzą bajkę „Tomek i przyjaciele cz. 3" (fot. mat. prasowe)
    Podczas najbliższego Poranka Filmowego w kinie Helios dzieci obejrzą bajkę „Tomek i przyjaciele cz. 3" (fot. mat. prasowe)
Kino Helios w każdą co drugą niedzielę miesiąca organizuje Poranki Filmowe dla dzieci, podczas których emitowane są ulubione przez nich bajki i organizowane konkursy. Mamy dziś dla Was zaproszenia na najbliższy Poranek, podczas którego młodzi widzowie spotkają się z „Tomkiem i przyjaciółmi".

„Tomek i Przyjaciele cz.3” to animowany serial o przygodach małej, niebieskiej lokomotywy. Pracowita ciuchcia, jest zawsze uśmiechnięta i chętnie pomaga innym. Każdego dnia Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód. Projekcję filmu poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.
 

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na najbliższy Poranek Filmowy, który odbędzie się 2 września  o godz. 10.30 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego).
 

Podwójne wejściówki trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy i dziesiąty.

 

Pytanie: Serial „Tomek i Przyjaciele" jest oparty na serii książeczek dla dzieci. Kto był autorem tych książek?
 

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 11 w środę 22 sierpnia do godz. 11 w piątek 24 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Tomek”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Serial „Tomek i Przyjaciele" jest oparty na serii książeczek dla dzieci autorstwa Wilberta Awdry'ego.

Kategoria: Konkursy