Wygraj grę „A kysz!”

piątek 24 sierpnia 2018
  • Gra karciana „A kysz!” to idealna zabawa dla młodszych dzieci (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Gra karciana „A kysz!” to idealna zabawa dla młodszych dzieci (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Mamy dziś dla Was do wygrania logiczną grę karcianą „A kysz!” - to 40 kart, a na nich: koty, myszy, słonie i psy w różnych kolorach, ale wszystkie z przestraszonymi minami. Dlaczego?

Celem każdego gracza jest straszenie zwierzaków tak, by na koniec gry pozostało najwięcej kart określonego gatunku i koloru. By spróbować swoich sił wystarczy poznać kilka prostych reguł. Więcej o grze przeczytacie w naszej recenzji „Uciekaj myszko do dziury..."

Egzemplarz gry trafi do osoby, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie:  W klasycznych kartach do gry są 4 figury i 4 kolory. Jakie?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 13 w piątek 24 sierpnia do godz. 11 w piątek 31 sierpnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „A kysz!”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Kolory - kier, pik, karo, trefl. Figury - walet, jeździec, dama, król, a także as (obecnie do figur zalicza się na ogół także asa, mimo że as pierwotnie zaliczał się do blotek).

Kategoria: Konkursy