Wygraj grę „Buu!"

czwartek 6 września 2018
„Buuu!” to gra dla całej rodziny. Celem jej uczestników jest nastraszenie jak największej liczby gości odwiedzających Zamek w Czarnej Skale. Mamy dla Was egzemplarz tej gry. Zapraszamy do zabawy!

„Buu!" składamy z elementów przypominających puzzle. Mury zamku wypełnione są wieloma komnatami, a ściany każdej z nich, mają brzegi oznaczone sześcioma kolorami. Te kolory to drogi, którymi mogą poruszać się duchy. I tu zaczyna się cała zabawa! By nastraszyć turystę musimy w pierwszej kolejności do niego dotrzeć. Oczywiście, duchy mogą przechodzić przez ściany, ale muszą wybierać te w jednakowym kolorze. Recenzję gry znajdziecie tutaj.

Grę "Buu!" wygra osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało grę "Buu!"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 11 w czwartek 6 września do godz. 11 w piątek 14  września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Buu”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Graulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Wydawcą gry "Buu" jest Foxgames.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Bardzo ważny jest odpowiedni pojemnik na drugie śniadanie i przekąski (fot. pixabay)

Przygotowując pociechę do szkoły staramy się o wszystkim pamiętać. Obok podręczników, zeszytów, przyborów szkolnych powinniśmy zadbać również o to, aby spakować dziecku coś pożywnego. Dietetyczka Anna Brończyk-Puzoń ma dla nas kilka propozycji na pyszne, kolorowe i zdrowe przekąski.

Zacznijmy od odpowiednich opakowań. Ich asortyment jest obszerny: od przezroczystych, po te kolorowe z ukochanymi bohaterami bajek naszych dzieci. Pozwólmy, aby wybór dokonał nasz uczeń. Tym sposobem będziemy mieli większą szanse, że przygotowane przez nas posiłki zostaną zjedzone z apetytem.

8 pomysłów na zdrowe przekąski szkolne