Wygraj bilety do kina Helios

piątek 7 września 2018
  • Strażak Sam to ulubiony bohater dzieci na całym świecie (fot. mat. organizatora)
    Strażak Sam to ulubiony bohater dzieci na całym świecie (fot. mat. organizatora)
Przyszedł czas na kolejny Filmowy Poranek w kinie Helios. Tym razem dzieci spotkają się ze Strażakiem Samem. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

„Strażak Sam" to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Podczas najbliższego Filmowego Poranku w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej obejrzymy filmy z tym sympatycznym strażakiem roli głównej pt. „Światła, kamera, lawina”, „Puchar Pontypandy”, „Szalony domek na drzewie”, „Pogromcy rekordów” oraz  „Gorące kiełbaski”. Seans odbędzie się 16 września o godz. 10.30.

Podwójne zaproszenia na najbliższy Poranek Filmowy w kinie Helios mamy dla dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy i dziesiąty.

Pytanie: Jakiego koloru włosy ma Strażak Sam?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesłać od godz. 11 w piątek 7 września do godz. 11 w piątek 14  września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Sam”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Strażak Sam ma rude włosy.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Bardzo ważny jest odpowiedni pojemnik na drugie śniadanie i przekąski (fot. pixabay)

Przygotowując pociechę do szkoły staramy się o wszystkim pamiętać. Obok podręczników, zeszytów, przyborów szkolnych powinniśmy zadbać również o to, aby spakować dziecku coś pożywnego. Dietetyczka Anna Brończyk-Puzoń ma dla nas kilka propozycji na pyszne, kolorowe i zdrowe przekąski.

Zacznijmy od odpowiednich opakowań. Ich asortyment jest obszerny: od przezroczystych, po te kolorowe z ukochanymi bohaterami bajek naszych dzieci. Pozwólmy, aby wybór dokonał nasz uczeń. Tym sposobem będziemy mieli większą szanse, że przygotowane przez nas posiłki zostaną zjedzone z apetytem.

8 pomysłów na zdrowe przekąski szkolne