Wygraj książkę pt. „Misiątko”

środa 3 października 2018
  • „Misiątko” to opowiadania terapeutyczne, do których powinni zajrzeć wszyscy rodzice (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    „Misiątko” to opowiadania terapeutyczne, do których powinni zajrzeć wszyscy rodzice (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
W każdej rodzinie jest Misiątko. Czasem płacze, czasem się złości i często nie potrafi poradzić sobie z tymi emocjami. Książka, którą można wygrać w naszym konkursie, pomoże je zrozumieć, a także podpowie, jak postępować z takim małym Misiątkiem.

Bohaterowie opowiadań to trzyosobowa rodzina, którą poznajemy w chwili narodzin tytułowego Misiątka. Rozdział ten, jak i cała książka, napisany jest w pełen czułości i miłości sposób. Kolejne rozdziały dotyczą poszczególnych emocji i opisują codzienne sytuacje kilkuletniego chłopczyka i ich rodziców. Gdy Misiątko złości się lub smuci rodzice zawsze są w pobliżu i wspierają go. Każde z opowiadań emanuje przede wszystkim poczuciem bezpieczeństwa, a opisane sytuacje (wspólne wyjście na uroczystość, zgubienie zabawki czy zabawy w domu) pozwalają małemu czytelnikowi odnieść opowieść do własnych doświadczeń. Recenzję książki znajdziecie tutaj.

Książkę otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Jak nazywa się autorka książki pt. „Misiątko”?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 11 w środę 3 października do godz. 11 w środę 10 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Misiątko”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwyciężczyni (otrzymała od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Autorką książki pt. "Misiątko" jest Magda Fres.

Kategoria: Konkursy