Wygraj bilety na spotkanie ze Strażakiem Samem

wtorek 8 stycznia 2019
  • Film "Strażak Sam" będzie można obejrzeć 27 stycznia w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Film "Strażak Sam" będzie można obejrzeć 27 stycznia w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Jeżeli są wśród nas fani dzielnego Strażaka Sama - na pewno będą zadowoleni. W naszym konkursie możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia na 9. część przygód Strażaka Sama do kin Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach.

W niedzielę 27 stycznia o godz. 10.30 w kinach Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach dzielny Strażak Sam znów będzie walczył z żywiołami, pomagał mieszkańcom miasteczka Pontypandy i rozbawiał dzieci. Dodatkowo w kinach odbędą się liczne atrakcje: w Dąbrowie Górniczej będzie można wziąć udział w grach i zabawach oraz zrobić sobie zdjęcie ze Strażakiem Samem zrobionym z balonów, a w Katowicach - spotkać się z prawdziwymi strażakami.

Podwójne zaproszenia na senas trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakiej produkcji jest serial animowany "Strażak Sam"?

Odpowiedzi (wraz z miastem, w którym chcielibyście skorzystać z biletów - Katowice lub Dąbrowa Górnicza) należy przesyłać od godz. 10 w środę 23 stycznia do godz. 10 w piątek 25 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Sam”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie