Wygraj bilety na spektakle dla dzieci

czwartek 14 marca 2019
  • "Takie sobie bajeczki" i "Dobry las" będzie można obejrzeć w najbliższy weekend w Teatrze Gry i Ludzie (fot. mat. organizatora)
    "Takie sobie bajeczki" i "Dobry las" będzie można obejrzeć w najbliższy weekend w Teatrze Gry i Ludzie (fot. mat. organizatora)
Jak co weekend, Teatr Gry i Ludzie przygotował dla małych widzów ciekawe spektakle. Pierwszy - "Takie sobie bajeczki" odbędzie się w sobotę 16 marca, drugi - "Dobry las" - w niedzielę 17 marca. Na obydwa spektakle mamy dla Was podwójne zaproszenia.

Troje poszukiwaczy skarbów znajduje na pustyni tajemniczą księgę. Otwierając jej stronice ożywiają kolejne bajki. Wszystkie, w zabawny sposób, opowiadają o tym, jak poszczególne zwierzęta dostały swoich kolorów i kształtów - przedstawienie pt. "Takie sobie bajeczki" odbędzie się 16 marca o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (Al. Niepodległości 1). W niedzielę (17 marca) o godz. 16 będzie można zobaczyć, co ciekawego dzieję się w magicznym lesie, gdzie wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie, choć nie przez cały czas... pewnego dnia za sprawą pewnego Ministra na mieszkańców lasu spada wielki problem - widmo wycięcia lasu. Jak potoczą się losy zwierząt dowiecie się w Teatrze Gry i Ludzie podczas spektaklu "Dobry las".

Podwójne zaproszenia na powyższe spektakle otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy i dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto jest reżyserem spektaklu "Dobry las"?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 12.30 w czwartek 14 marca do godz. 12.30  w piątek 15 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Dobry las” lub "Takie sobie bajeczki", w zależności od tego, na jaki spektakl chcecie się wybrać.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Reżyserem spektaklu "Dobry las" jest Maciej Nogieć.

Kategoria: Konkursy