konkurs

Podwieczorki Teatralne Teatru Gry i Ludzie są już kultowe. W tę niedzielę będzie można obejrzeć przedstawienie pt. „Dobry las”. Mamy dla Was podwójną wejściówkę na ten spektakl.

Konkurs rozstrzygnięty!

Któż z nas nie zna Bolka i Lolka. Teraz, z tymi dwoma niesfornymi bohaterami, mogą zapoznać się bliżej również nasze dzieci. W naszym konkursie mamy pięknie wydane "Nowe przygody Bolka i Lolka".

Konkurs rozstrzygnięty!

Ciepłe i miłe w dotyku apaszki pod szyję w przepięknych wzorach, z trójstopniową regulacją długości, dzięki której może z niej korzystać zarówno niemowlak jak i starszy maluch, można wygrać w naszym dzisiejszym konkursie.

Konkurs rozstrzygnięty!

W nowootwartym salonie z eleganckimi ubraniami – Ryłko by Agnes and Paul znajdą coś dla siebie panie w różnym wieku i o różnych gustach. Mamy dla Was w prezencie sukienkę z ich najnowszej kolekcji.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gdy rodzi się dziecko, młodzi rodzice od samego początku dokumentują na zdjęciach niemal każdą chwilę jego życia. Coraz częściej też decydują się, na zafundowanie maluchowi profesjonalnej sesji fotograficznej u zawodowego fotografa. W naszym konkursie można wygrać taką właśnie sesję.

Konkurs rozstrzygnięty!

„Takie sobie Bajeczki” to kolejne przedstawienie katowickiego Teatru Gry i Ludzie, które odbędzie się w niedzielę (27 października). Mamy dla Was w prezencie podwójną wejściówkę na ten spektakl. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Konkurs rozstrzygnięty!

Zamiast zwykłego krzesełka z sieciówki, w pokoiku twojego dziecka - ręcznie wykonane z artystycznie wkomponowanym jego imieniem lub zdjęciem? Na dodatek zupełnie za darmo? To możliwe z portalem Silesia Dzieci. W naszym dzisiejszym konkursiemożna wygrać taki właśnie mebel.

Konkurs rozstrzygnięty!

Znalezienie dobrego biustonosza i dobranie odpowiedniego rozmiaru nie jest wcale rzeczą łatwą i oczywistą. Jedna z Was będzie miała ułatwione zadanie. Już dziś, w naszym konkursie, możecie wygrać biustonosz z profesjonalnym braffitingiem.

Konkurs rozstrzygnięty!

Strony