Mikołaj

W Siemianowicach Śląskich 6 grudnia odbędą się mikołajkowe spotkania w obiektach Siemianowickiego Centrum Kultury. Na dzieci czeka mnóstwo zabawy i, co najważniejsze, spotkanie z samym Mikołajem.

Kiedy: 
  • 6 grudnia 2016
Święta tuż, tuż! Czas pomyśleć o prezentach dla dzieci (fot. pixabay.com)

Zbliża się Mikołaj, potem święta Bożego Narodzenia – czas dawania. Jak zwykle zachęcamy do zwrócenia uwagi na małe manufaktury, które tworzą nietuzinkowe rzeczy, szyte ręcznie z certyfikowanych materiałów. Polecamy też nowości książkowe oraz specjalne produkty do kąpieli.

Prezentowy zawrót głowy. Podpowiadamy co wybrać?

Zbliża się mikołaj, potem święta Bożego Narodzenia – czas dawania. Jak zwykle zachęcamy do zwrócenia uwagi na małe manufaktury, które tworzą nietuzinkowe rzeczy, szyte ręcznie z certyfikowanych materiałów. Polecamy też nowości książkowe oraz specjalne produkty do kąpieli.

Jak połączyć przedświąteczne zakupy z atrakcjami dla dzieci? Przyjść całą rodziną do Empiku w Silesia City Center. Gdy rodzice będą wybierać książki, płyty i inne drobiazgi na upominki dla krewnych, dzieci będą mogły spędzić czas podczas kreatywnych warsztatów i spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Kiedy: 
  • 5 grudnia 2015 - 6 grudnia 2015
  • 13 grudnia 2015
Gdzie: Katowice

Strony