Mikołaj

6 grudnia Świętego Mikołaja będzie można spotkać na ulicach wielu miast, ale tylko do Zabrza przybędzie nie na saniach lecz w obstawie wozów militarnych. Pojazdy z Muzeum Techniki Wojskowej przyjadą z nim na plac Wolności, gdzie trwa Jarmark Bożonarodzeniowy.

Kiedy: 
  • 6 grudnia 2016
Gdzie: Zabrze
Święta tuż, tuż! Czas pomyśleć o prezentach dla dzieci (fot. pixabay.com)

Zbliża się Mikołaj, potem święta Bożego Narodzenia – czas dawania. Jak zwykle zachęcamy do zwrócenia uwagi na małe manufaktury, które tworzą nietuzinkowe rzeczy, szyte ręcznie z certyfikowanych materiałów. Polecamy też nowości książkowe oraz specjalne produkty do kąpieli.

Prezentowy zawrót głowy. Podpowiadamy co wybrać?

Zbliża się mikołaj, potem święta Bożego Narodzenia – czas dawania. Jak zwykle zachęcamy do zwrócenia uwagi na małe manufaktury, które tworzą nietuzinkowe rzeczy, szyte ręcznie z certyfikowanych materiałów. Polecamy też nowości książkowe oraz specjalne produkty do kąpieli.

Jak połączyć przedświąteczne zakupy z atrakcjami dla dzieci? Przyjść całą rodziną do Empiku w Silesia City Center. Gdy rodzice będą wybierać książki, płyty i inne drobiazgi na upominki dla krewnych, dzieci będą mogły spędzić czas podczas kreatywnych warsztatów i spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Kiedy: 
  • 5 grudnia 2015 - 6 grudnia 2015
  • 13 grudnia 2015
Gdzie: Katowice

Strony