Gotuj z Master Chefem

poniedziałek 13 października 2014
  • Europa Centralna zaprasza na warsztaty kulinarne, które poprowadzi zwyciężczyni programu "Master Chef" (fot. materiały EC)
    Europa Centralna zaprasza na warsztaty kulinarne, które poprowadzi zwyciężczyni programu "Master Chef" (fot. materiały EC)
Kiedy: 
  • sobota 18 października 2014 - niedziela 19 października 2014
Gdzie: Gliwice
Europa Centralna zaprasza do udziału w akcji „Gotujemy z mistrzynią”. Będzie można ugotować coś razem ze zwyciężczynią II edycji programu telewizyjnego „Master Chef”. Na weekend przygotowano wiele atrakcji, nie tylko kulinarnych.

Akcja rozpocznie się w sobotę (18 października), o godz. 13 warsztatami dla najmłodszych. Dzieci poznają tajniki przygotowania prostych i zdrowych przekąsek, a także nauczą się dekorowania słodkości. Po warsztatach eksperci z „Kulinarium Gliwice” zaproszą śmiałków do rywalizacji w Omnibusie Kulinarnym. Na zwycięzców czekają smakowite nagrody, a także zaproszenia na kolację i sprzęt AGD.

O godz. 16.30. na scenie Europy Centralnej potrawy zacznie przyrządzać Beata Śniechowska, zwyciężczyni II edycji programu "Master Chef". A o godz. 17.30, podczas autorskiego spotkania, będzie ona podpisywać książki i udzielać rad dotyczących gotowania.

Niedziela będzie z kolei okazją do poznania różnych odcieni kuchni świata. Nie zabraknie także praktycznych porad, które mogą wzbogacić smak niedzielnego obiadu.

Ten weekend to także ostatnia szansa na odwiedzenie wystawy budowli z klocków LEGO, która otwarta będzie do niedzieli (19 października).

Kategoria: Wydarzenia