Prawie jak na Dzikim Zachodzie

czwartek 13 listopada 2014
  • Z okazji 13. urodzin w Auchan Żory każdy mały gość galerii poczuje się jak na Dzikim Zachodzie
    Z okazji 13. urodzin w Auchan Żory każdy mały gość galerii poczuje się jak na Dzikim Zachodzie
Kiedy: 
  • sobota 15 listopada 2014 - niedziela 16 listopada 2014
Gdzie: Żory
Wyścigi na pluszowych koniach, wybory największego twardziela oraz pojedynek na strzelnicy – te i wiele innych atrakcji czeka na gości Centrum Handlowego Auchan Żory. Udział we wszystkich atrakcjach jest darmowy.

Z okazji 13. urodzin w CH Auchan Żory każdy mały gość galerii poczuje się jak na Dzikim Zachodzie. Kowboje będą mogli zmierzyć się w wielu konkurencjach. Będzie wyścig na pluszowych rumakach, zabawa rozbójników, podczas której trzeba będzie m.in. tak nadmuchać balon, żeby pękł i przygotować zabawny gag. Dla lubiących popisywać się wiedzą przygotowano specjalny quiz.

Prawdziwą atrakcją będzie turniej rozegrany na strzelnicy NERF. Zadaniem uczestników, wyposażonych w specjalne pistolety-wyrzutnie, będzie strzelanie do celu styropianowymi strzałkami zakończonymi rzepem. Zabawa jest więc całkowicie bezpieczna, a najcelniejszy strzelec zostanie nagrodzony atrakcyjnymi upominkami. Nie zabraknie też turnieju gry w rzutki.

Urodzinowa wizyta na Dzikim Zachodzie odbędzie się w weekend 15 i 16 listopada w Centrum Handlowym Auchan Żory przy ulicy Francuskiej 11. Animacje, turnieje oraz zabawy potrwają od godziny 11 do godziny 17. Wszystkie są bezpłatne.

Kategoria: Wydarzenia