Zapisz dziecko na półkolonie do Planet Cinema

wtorek 27 stycznia 2015
  • W Planet Cinema podczas ferii będzie można obejrzeć film i wziąć udział w ciekawych warsztatach (fot. mat. organizatora)
    W Planet Cinema podczas ferii będzie można obejrzeć film i wziąć udział w ciekawych warsztatach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 29 stycznia 2015 - wtorek 10 lutego 2015
Gdzie: Katowice
Największe hity dziecięcego kina, warsztaty teatralne, zajęcia sportowe i poznawanie tajemnic zawodu operatora. To zaledwie część atrakcji, jakie będą czekać w Planet Cinema podczas ferii.

Katowickie Planet Cinema zaprasza wszystkie dzieci do udziału w półkoloniach zimowych. Podczas ferii codziennie o godzinie 10 będzie można zobaczyć jeden z filmów: „Kraina lodu”,  „Samoloty 2” czy „Wakacje Mikołajka”. Natomiast od poniedziałku do piątku po seansach dodatkowo odbędą się nietypowe warsztaty przygotowane przez partnerów kina.

Galeria Renesans pobudzi dziecięcą wyobraźnię podczas tworzenia minimalistycznych animacji i obrazów powodujących złudzenia optyczne. Teatr Bezpański przy wspólnej zabawie nauczy podstaw sztuki aktorskiej, a wraz z trenerami będzie można poćwiczyć na terenie kina. Na bezpłatne warsztaty zaprasza również DRD System - firma zaprezentuje jedną z ciekawszych nowinek technologicznych ostatnich lat. Drukarka 3D, bo o niej mowa, to nie tylko narzędzie służące do produkcji gadżetów. W Szanghaju użyto jej do wydrukowania osiedla, a w USA drukowane serce uratowało życie niemowlakowi.

Półkolonie zimowe w Planet Cinema nie mogłyby się odbyć bez poznania tajników kina. Dlatego dzieci będą mogły zwiedzić jedno z najważniejszych miejsc kina, czyli kabinę projekcyjną oraz wziąć udział w kursie kinooperatora.

Bilety na seanse filmowe podczas ferii są w cenie 8 zł. Na wszystkie warsztaty, które są bezpłatne dla dzieci, obowiązuje rezerwacja miejsc. Można się na nie zapisać do 29 stycznia br. telefonicznie: (32) 603 01 05 lub mailowo: katowice@planetcinema.pl Udział w półkoloniach można wziąć indywidualnie lub jako grupa zorganizowana.
Planet Cinema mieści się w katowickim Altusie.

 

 

Kategoria: Wydarzenia