Dzień Otwarty w Akademii

czwartek 9 kwietnia 2015
  • Akademia Wesołego Przedszkolaka zaprasza na Dzień Otwarty (fot. mat. organizatora)
    Akademia Wesołego Przedszkolaka zaprasza na Dzień Otwarty (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 24 kwietnia 2015
Gdzie: Katowice
Dni otwarte w przedszkolach to bardzo dobry sposób na oswojenie malucha z otaczającą, nową rzeczywistością, jak i pozyskanie informacji o danej placówce. Taką okazję daje Akademia Wesołego Przedszkolaka z Katowic.

Akademia Wesołego Przedszkolaka to przedszkole niepubliczne z oddziałami integracyjnymi. Mieści się w nowoczesnym budynku, który został wybudowany od podstaw właśnie na potrzeby przedszkola. Jest w nim pięć przestronnych sal, duża sala gimnastyczno-taneczna, ogródek z „warsztatem piaskowym” i atrium przystosowanym do przeprowadzania zajęć na powietrzu o każdej porze roku. W przedszkolu są małe grupy i dwoje nauczycieli w każdej. Co jednak najistotniejsze, teren przedszkola jest monitorowany, a kadra odpowiednio przeszkolona do prowadzenia różnorakich zajęć, np. języka angielskiego, który odbywa się tutaj codziennie.
Jakie jeszcze zajęcia odbywają się w ramach czesnego i jaka panuje tu atmosfera będzie się można przekonać już 24 kwietnia w godz. 9.30-15 podczas Dnia Otwartego.
W programie spotkania m.in. przedstawienie "Pierwszy dzień w przedszkolu" oraz zajęcia tematyczne: badawcze - "Zabawy światłem, cieniem i wodą", plastyczne - "Wiosenne drzewko", muzyczne - "W krainie muzyki" oraz z językiem angielskim "Welcome to my hose". 
Przedszkole zaprasza dzieci od 2. roku życia i oferuje im opiekę 12 miesięcy w roku od godz. 7 do 17.

Akademia Wesołego Przedszkolaka mieści się w Katowicach, przy ul. Armii Krajowej 268. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 32 353 91 40 oraz na stronie: www.wesoly-przedszkolak.pl lub na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia