Zabierz malucha do filharmonii

piątek 4 września 2015
 • Muzyka klasyczna pozytywnie wpływa na rozwój dzieci (fot. mat. organizatora)
  Muzyka klasyczna pozytywnie wpływa na rozwój dzieci (fot. mat. organizatora)
 • Muzyka klasyczna pozytywnie wpływa na rozwój dzieci (fot. mat. organizatora)
  Muzyka klasyczna pozytywnie wpływa na rozwój dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
 • niedziela 20 września 2015
 • niedziela 8 listopada 2015
 • niedziela 24 stycznia 2016
 • niedziela 20 marca 2016
 • niedziela 5 czerwca 2016
Gdzie: Katowice
Filharmonia Śląska zaprasza dzieci (nawet te nienarodzone) na koncerty muzyki poważnej. Gwarantowana dobra zabawa. Przewidziane także udogodnienia w postaci przewijaków czy parkingu dla wózków.

Koncerty dla maluchów, niemowlaków i dzieci w brzuszkach odbędą się w sali koncertowej im. Karola  Stryja w dniach 20 września, 8 listopada, 24 stycznia, 20 marca oraz 5 czerwca o godz. 10 i 12.  
Koncerty realizowane są wraz z katowicką szkołą muzyczną Yamaha – ekspertem w dziedzinie muzycznej edukacji wczesnodziecięcej, zapewniają specjalnie dobrany program i zabawę. Dodatkowo przewidziano także udogodnienia w postaci parkingu dla wózków czy przewijaków dla niemowląt.
Bilety w sprzedaży internetowej są w cenie 15 zł – dzieci oraz 20 zł – dorośli. W kasie, w dniu koncertu, w cenie 20 zł – dzieci i 26 zł – dorośli. Niemowlaki mają wstęp wolny.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.filharmoniamalucha.pl

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Bardzo ważny jest odpowiedni pojemnik na drugie śniadanie i przekąski (fot. pixabay)

Przygotowując pociechę do szkoły staramy się o wszystkim pamiętać. Obok podręczników, zeszytów, przyborów szkolnych powinniśmy zadbać również o to, aby spakować dziecku coś pożywnego. Dietetyczka Anna Brończyk-Puzoń ma dla nas kilka propozycji na pyszne, kolorowe i zdrowe przekąski.

Zacznijmy od odpowiednich opakowań. Ich asortyment jest obszerny: od przezroczystych, po te kolorowe z ukochanymi bohaterami bajek naszych dzieci. Pozwólmy, aby wybór dokonał nasz uczeń. Tym sposobem będziemy mieli większą szanse, że przygotowane przez nas posiłki zostaną zjedzone z apetytem.

8 pomysłów na zdrowe przekąski szkolne