Kryształowa Królowa Śniegu w Teatrze Małym

wtorek 1 marca 2016
  • Kryształowa Królowa Śniegu (fot. mat. organizatora)
    Kryształowa Królowa Śniegu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 12 marca 2016
Gdzie: Tychy
Opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu, a którego z opresji ratuje jego dzielna siostra, to znana i lubiana przez wszystkich baśń Hansa Christiana Andersena. Tym razem, w muzycznej odsłonie, będzie można ją obejrzeć w Teatrze Małym w Tychach.

Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata, będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena.

Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią, pięknymi kostiumami wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

Spektakl zostanie wystawiony na deskach Teatru Małego w Tychach (ul. ks. kard. Hlonda 1) 12 marca o godz. 16. Bilety w cenie 18 zł – dorośli i 15 zł – dzieci są do nabycia w kasie teatru.

Kategoria: Wydarzenia