Podwórkowe przedstawienie ponownie

środa 29 czerwca 2016
  • "Warkocz królewny Wisełki" to tytuł przedstawienie, które zostanie wystawione w Piaskownicy Teatralnej (fot. mat. organizatora)
    "Warkocz królewny Wisełki" to tytuł przedstawienie, które zostanie wystawione w Piaskownicy Teatralnej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 3 lipca 2016
Gdzie: Sosnowiec
Na podwórku Piaskownicy Kulturalnej wystawiane są cyklicznie przedstawienia dla najmłodszych. Ostatnie, ze względu na ulewny deszcz, nie odbyło się. Nic jednak straconego, organizatorzy zapraszają w najbliższą niedzielę 3 lipca. Honorowane będą bilety z poprzedniego spektaklu.

"Warkocz królewny Wisełki" to świetny pomysł na rodzinne, kulturalne spędzenie niedzieli. Na dodatek na świeżym powietrzu! Scena na podwórku między kamienicami, poduszki zamiast krzeseł i interaktywny charakter przedstawienia gwarantują moc wrażeń. Spektakl odbędzie się 3 lipca o godz. 16. Honorowane są również bilety z ubiegłej niedzieli oraz te, które były wygrane w naszym konkursie.

Piaskownica Kulturalna mieści się w Sosnowcu, przy ul. Dekerta 6. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: biuro@piaskownicakulturalna.pl lub dzwoniąc pod numerem tel. 519 153 291.

Kategoria: Wydarzenia