Otwarcie niezwykłego Eko Parku

wtorek 19 lipca 2016
  • "Eko Park w DECHE" zostanie otwarty 23 lipca (fot. mat. organizatora)
    "Eko Park w DECHE" zostanie otwarty 23 lipca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 23 lipca 2016
Czym jest „Eko Park – w DECHE!”? To pierwszy tego typu obiekt w Polsce, którego łączna powierzchnia wynosić będzie blisko 5 000 m2.
Już 23 lipca tuż obok bielskiego Gemini Park, na terenie dawnego Parku Radości, pojawi się zupełnie nowy „Eko Park – w DECHE!”. Wśród instalacji placu znajdzie się niesamowity, długi na 23 metry Krokodyl ze ścianką wspinaczkową, labiryntem luster i zjeżdżalnią rolkową; 70-metrowy labirynt Kretowisko, dwupoziomowy tor przeszkód oraz szczudlarnia. Nie zabraknie również parku linowego, skokowiska, piaskownicy interaktywnej oraz miejsc, w których wszyscy będą mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną, umiejętność logicznego myślenia czy pracy w zespole na ponad trzydziestu stanowiskach do gier.
 
„Eko Park - w DECHE!” to miejsce niemal w całości wykonane z drewna i  materiałów przyjaznych środowisku. Oprócz wielu atrakcji rekreacyjnych znajdzie się również przestrzeń, gdzie będzie można dobrze zjeść. „MaTaJa” będzie nie tylko lokalem gastronomicznym, ale i miejscem, w którym odbywać się będą wydarzenia edukacyjne i rozrywkowe.
Kategoria: Wydarzenia