Weekend Skrzata z psiakami

piątek 12 sierpnia 2016
  • Najbliższy Weekend Skrzata będzie dedykowany miłośnikom psów (fot. mat. organizatora)
    Najbliższy Weekend Skrzata będzie dedykowany miłośnikom psów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 13 sierpnia 2016 - niedziela 14 sierpnia 2016
Najlepsi przyjaciele człowieka, którzy dostarczają wielu radosnych chwil, nasi najwierniejsi stróże i obrońcy będą tematem przewodnim weekendowych atrakcji w Starej Kablowni.

W weekend 13-14 sierpnia CH Stara Kablownia wspólnie z psiaedukacja.eu zapraszają na spotkania z psiakami. Dowiecie się, jak bezpiecznie bawić się z psem, opiekować się nim i nagradzać. Wszyscy zostaną przeszkoleni kiedy i w jaki sposób można podejść do psa oraz co oznaczają jego charakterystyczne zachowania. Dodatkowo,  będzie można posłuchać pouczających wykładów o roli psów w historii i w społeczeństwie.

Nie zabraknie zabaw edukacyjnych, wielu nagród i radości. W czasie gdy dzieci będą brać udział w zabawach interaktywnych z psem, rodzicie będą mogli dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat szkolenia, żywienia, pielęgnacji i wyboru psa odpowiedniej rasy. Atrakcje będą dostępne w godz. 15-19. 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy