Koziołek w Banialuce

wtorek 30 sierpnia 2016
  • "Koziołka Matołka" obejrzycie w Teatrze Banialuka 4 września (fot. Teatr Lalek Banialuka)
    "Koziołka Matołka" obejrzycie w Teatrze Banialuka 4 września (fot. Teatr Lalek Banialuka)
Kiedy: 
  • niedziela 4 września 2016
Znany wszystkim bohater – Koziołek Matołek znów będzie szukał swojego Pacanowa, tym razem w Teatrze Lalek Banialuka. Czy odnajdzie to czego szuka, czy spełni swoje marzenia? Przekonacie się na przedstawieniu otwierającym nowy sezon teatralny.

Pierwsza część przygód Koziołka Matołka jest dobrze znana młodym widzom,  ale w Banialuce zobaczycie kolejne przygody tego sympatycznego bohatera. Wartka akcja, barwne przygody, zabawne sytuacje, humorystyczne zdarzenia, wyborowe aktorstwo i przebojowa muzyka wypełniają spektakl, czyniąc go atrakcyjnym i zapewniając widzom niezapomniane chwile. Odwiedzicie wraz z bohaterem egzotyczne kraje i odprowadzicie go do rodzinnego Pacanowa.

Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci od 3 lat. Spektakl odbędzie się w niedzielę 4 września o godz. 11. Bilety w cenie 16/22 zł. 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Większość rodziców ma jedynie dwutygodniowy urlop i zagospodarowanie wakacyjnego wypoczynku dzieciom stanowi nie lada wyzwanie. Na szczęście, w okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Niektóre nie wymagają posiadania biletu wstępu, na inne bilety wygracie w naszym konkursieOto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy