Teatr w bibliotece

środa 7 września 2016
  • Teatralne Piątki to bezpłatne spektakle dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej (fot. mat. organizatora)
    Teatralne Piątki to bezpłatne spektakle dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 7 października 2016
  • piątek 14 października 2016
  • piątek 21 października 2016
  • piątek 28 października 2016
Cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych w dąbrowskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpocznie się w najbliższy piątek. Będzie to okazja do poznania ciekawych historii, które zaprezentują zaproszone do biblioteki teatry.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 9 września. O godz. 18 mali widzowie obejrzą „Kota w butach” Teatru Gry i Ludzie. 16 wrzesnia Fabryka Kultury zaprezentuje „Jasia i Małgosię - historię pofyrtaną”, a 23 września Teatr TAK przedstawi spektakl o Koziołku Matołku. Kolejne Teatralne Piątki zaplanowano w każdy piątek aż do 28 października.

Wstęp na każdy spektakl po okazaniu bezpłatnego biletu. Biltety można odebrać w dzień spektaklu od godz. 17 w punkcie ksero MBP.  Liczba biletów ograniczona, biblioteka nie prowadzi rezeracji biletów. Przedstawienia odbywać się będą o godz. 18 w sali audiowizualnej Biblioteki Głównej przy ul. T. Kościuszki 25. 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy