Mikołajki pełne sztuki

wtorek 29 listopada 2016
  • Mikołajkowe atrakcje rozpoczną się już o godz. 10 (fot. mat. organizatora)
    Mikołajkowe atrakcje rozpoczną się już o godz. 10 (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 4 grudnia 2016
Gdzie: Tychy
W Tychach mikołajki możecie zacząć świętować już w niedzielę. Rodzinnie, artystycznie i kreatywnie bawić Was będą Teatr Mały, Laboratorium Sztuki i Galeria Sztuki „Obok”.

4 grudnia już od rana na dzieci będą czekały różne atrakcje. Laboratorium sztuki o 10 zaprasza na projekcję bajki „Dinopociąg”, a o 11.30 na warsztaty „Laurka do Świętego Mikołaja”. W godz. 11 – 13 wszyscy chętni będą mogli skorzystać z mikołajkowej fotobudki. Z kolei Miejska Galeria Sztuki „Obok” o godz. 10 organizuje warsztaty orgiami, na których złożycie gwiazdy betlejemskie.  Zapisy: arteteka@teatrmaly.tychy.pl, udział jest bezpłatny.

O godz. 16.00 Teatr Mały zaprasza na spektakl muzyczny „O Małej Syrence w niejednej piosence...". Po spektaklu odbędzie się inscenizacja mikołajkowa w wykonaniu aktorów Teatru Moich Marzeń połączona z wręczaniem paczek. Paczki, dokładnie opisane, z podaniem wieku dziecka, będą przyjmowane w szatni przed przedstawieniem. Bilety dostępne w kasie Teatru Małego: 18 zł dzieci, 22 zł dorośli. Rezerwacje miejsc: teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl, tel. 32 227 36 17.

Kategoria: Wydarzenia