Fabryka Śniegu w Tychach

poniedziałek 6 lutego 2017
  • Przedstawienie "Fabryka Śniegu" w wykonaniu Teatru Trip z Chorzowa (fot. mat. prasowe)
    Przedstawienie "Fabryka Śniegu" w wykonaniu Teatru Trip z Chorzowa (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • sobota 18 lutego 2017
Gdzie: Tychy
Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas i czy przy tej produkcji pomogą także dzieci? Tego będzie można się dowiedzieć niebawem w Teatrze Małym w Tychach.

Z przedstawienia pt. "Fabryka Śniegu" Teatru Trip z Chorzowa będzie można dowiedzieć się, jak ważna jest samoakceptacja i szacunek względem siebie, a także tego, że nie ma dwóch takich samych istot na świecie, każdy jest inny i wyjątkowy. Dzieci wspólnie z głównymi bohatermi - Sopelką i Obłoczkiem, spróbują naprawić maszynę produkującą śnieg, a także dowiedzieć się, kto stoi za tą tajemniczą awarią.

Spektakl zostanie wystawiony na deskach Teatru Małego (ul. kard. Hlonda 1) w sobotę (18 lutego) o godz. 16. Bilety w cenie 18 zł - dziecko i 22 zł - dorosły są do nabycia w kasie teatru. Rezerwacji miejsc można dokonać dzwoniąc pod numer: 32 327 20 67 wewn. 27 lub wysyłając maila na adres: teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl.

 

Kategoria: Wydarzenia