W rejs z kapitanem Guliwerem

środa 8 lutego 2017
  • "Morskie opowieści Kapitana Guliwera" w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie (fot. Teatr Gry i Ludzie)
    "Morskie opowieści Kapitana Guliwera" w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie (fot. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 12 lutego 2017
Gdzie: Katowice
Podwieczorki Teatralne to spektakle pełne ciepłej, rodzinnej atmosfery. W niedzielę wyruszycie w teatralną podróż u boku Kapitana Guliwera.

„Morskie opowieści Kapitana Guliwera” zobaczycie w niedzielę 12 lutego o godz. 16. Właśnie tego dnia możecie wyruszyć w rejs wspólnie z kapitanem Guliwerem i jego niezbyt rozgarniętą załogą. Na pokładzie statku kapitan przewozić będzie bezcenne marchewki, a podczas podróży spotka ich wiele przedziwnych przygód.

W spektaklu zastosowano różne formy teatralne: żywy plan, pacynki czy maski. Poszczególne przygody łączą w całość żeglarskie piosenki i układy choreograficzne. Kolorowa scenografia, dynamiczna gra młodych aktorów i wartka akcja spowodują, że dzieci (zwłaszcza te w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) będą bawić się znakomicie. 

Bilety w cenie 16 zł pojedynczy oraz 48 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru. 

 

Podwójny bilet na spektakl będziecie mogli wygrać w naszym konkursie

 
Kategoria: Wydarzenia