Kino na obcasach

czwartek 9 lutego 2017
  • "Kino na obcasach" to specjalne pokazy filmowe w sieci Multikino dedykowane wyłącznie kobietom (fot. mat. Multikino)
    "Kino na obcasach" to specjalne pokazy filmowe w sieci Multikino dedykowane wyłącznie kobietom (fot. mat. Multikino)
Kiedy: 
  • wtorek 21 lutego 2017
Każda mama potrzebuje chwili wytchnienia i relaksu. Okazją do świetnej zabawy w gronie przyjaciółek będzie „Kino na obcasach” z przedpremierową komedią romantyczną „Porady na zdrady”.

Czy istnieje jedna, złota rada na wszystkie zdrady? O tym panie przekonają się, podczas przedpremierowego pokazu najnowszej komedii romantycznej „Porady na zdrady” we wtorek 21 lutego w Multikinie.

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

„Kino na Obcasach” to seans oraz dodatkowe atrakcje, które czekają na Was w Multikinach w Jaworznie, Katowicach, Rybniku, Tychach oraz Zabrzu. Lutowa odsłona cyklu wzbogacona będzie słodką degustacją Kinder Bueno oraz konkursami.

Cena biletu: 24,60 zł lub 21,60 zł (bilet dla grupy min. 15 Pań lub za okazaniem Karty Nauczyciela).

 

Kategoria: Wydarzenia