Tymoteusz w zastępstwie Dratewki

środa 22 lutego 2017
  • "Tymoteusz Majsterklepka" to spektakl, który obejrzycie w miejsce zaplanowanego "Szewczyka Dratewki" (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    "Tymoteusz Majsterklepka" to spektakl, który obejrzycie w miejsce zaplanowanego "Szewczyka Dratewki" (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 26 lutego 2017
Gdzie: Katowice
Z powodu nagłej choroby wykonawcy na najbliższym Podwieczorku Teatralnym nie obejrzycie „Szewczyka Dratewki”. Nie martwcie się! Zastąpi go zabawny i wesoły Tymoteusz Rymcimcim.

Zaczęło się od tego, że pani Opowiadalskiej zepsuło się auto. Udała się ona z nim do zakładu samochodowego „Konkurencja i Spółka” kierowanego przez chytrego lisa. Jak sprawy dalej się potoczyły, co miał wspólnego z tym zakładem Tymoteusz Rymcimcim i czy udało się wyjechać sprawnym wozem – dowiecie się w niedzielę o godz. 16.

Bajka „Tymoteusz Majsterklepka”, to zabawna historia grupy Misiaków grana na kolorowej, kameralnej scence przez sześć marionetek sycylijskich. Wesoła, kolorowa scenografia i wpadające w ucho piosenki sprawiają, że nie tylko dzieci, ale również rodzice bawią się świetnie podczas kolejnej części przygód znanego w całej Polsce Tymoteusz Rymcimcim.

Bilety w cenie 16 zł pojedynczy oraz 48 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru.

Kategoria: Wydarzenia