Psotne kociaki

niedziela 5 marca 2017
  • "Koty Trzy" to spektakl, który obejrzycie w ramach Podwieczorków Teatralnych w Teatrze Gry i Ludzie (fot. mat. organizatora)
    "Koty Trzy" to spektakl, który obejrzycie w ramach Podwieczorków Teatralnych w Teatrze Gry i Ludzie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 marca 2017
Gdzie: Katowice
Świat dzieli się na wielbicieli kotów i miłośników psów. Trzech zabawnych kotów, które spotkacie na Teatralnym Podwieczorku w Teatrze Gry i Ludzie nie sposób nie polubić – nawet, gdy do tej pory nie było się wielbicielem tych zwierzaków.

"Koty Trzy" to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym, który możecie zobaczyć w niedzielę 12 marca o godz. 16.

W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i "wybuchowe" historie. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone. Co stanie się z armatą dziadka pirata i jak brzmi kocia muzyka na pewno dowiecie się na spektaklu.

Bilety w cenie 16 zł pojedynczy oraz 48 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i Facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru.

Podwójny bilet będziecie mogli wygrać w naszym konkursie.

Kategoria: Wydarzenia