Pagonek i Gusia na rodzinnym poranku

środa 22 marca 2017
  • Pagonek i Gusia to sympatyczni bohaterowie, których poznacie na sobotnim poranku teatralnym (fot. Starochorzowski Dom Kultury)
    Pagonek i Gusia to sympatyczni bohaterowie, których poznacie na sobotnim poranku teatralnym (fot. Starochorzowski Dom Kultury)
Kiedy: 
  • sobota 25 marca 2017
Gdzie: Chorzów
Jak odnaleźć najpiękniejsze miejsce na ziemi? Dowiecie się tego na Rodzinnym Poranku Teatralnym, którego bohaterowie zapoznają Was z zasadami bezpieczeństwa i zabiorą w podróż pełną przygód.

Spektakl w wykonaniu Polskiego Teatru Historii „Pagonek i Gusia - najpiękniejsze miejsce na ziemi” zobaczycie w Starochorzowskim Domu Kultury 25 marca o godz. 10. Dynamiczne i zabawne przedstawienie o charakterze edukacyjnym przypadnie do gustu najmłodszym widzom.

Główny bohater, Pagonek, wie jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i uczy tego swoją młodszą siostrę Gusię. Opowiada jej ciekawe historyjki o zasadach bezpiecznego zachowania. W trakcie spektaklu bohaterowie wyruszą na poszukiwanie najpiękniejszego miejsca na ziemi, a przy okazji nauczą dzieci jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych, jak należy przechodzić przez ulicę oraz jakie są najważniejsze numery alarmowe.

Bilety w cenie 2 zł, można rezerwować telefonicznie: Agnieszka Pielok – Opara, tel. 32/ 247 39 58 oraz mailowo: agnieszka_pielok@chck.pl.

Starochorzowski Dom Kultury znajduje się przy ul. Siemianowicka 59 w Chorzowie.

Kategoria: Wydarzenia