Zwierzaki z Dobrego lasu

niedziela 26 marca 2017
  • Jak zwierzęta z Dobrego Lasu poradzą sobie w wielkim mieście?
    Jak zwierzęta z Dobrego Lasu poradzą sobie w wielkim mieście?
Kiedy: 
  • niedziela 2 kwietnia 2017
Gdzie: Katowice
Dobry las to miejsce magiczne, cudowne. Tutaj wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego Ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma zostać wybudowany… sklep!

Mieszkańcy lasu to bohaterowie spektaklu „Dobry Las”, który obejrzeć można w niedzielę 2 kwietnia o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie. Wszystkich mieszkańców Dobrego lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by się przebrać za ludzi, ale co z tego wyniknie? Wszystko na pewno dobrze się skończy, a łoś i jeżyk po licznych przygodach znów znajdą się u siebie. Spektakl swoją formą zaprasza wszystkie dzieci do czynnego udziału w nim, a znane i lubiane piosenki stanowią nieodłączną część przedstawienia. Nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru! 

Bilety w cenie 16 zł pojedynczy oraz 48 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i Facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru.

Podwójny bilet będziecie mogli wygrać w naszym konkursie.

Kategoria: Wydarzenia