Dźwiękowe eksperymenty w teatrze

niedziela 2 kwietnia 2017
  • Co stanie się z dźwiękami w wyniku eksperymentu profesora Decybeliusza? (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Co stanie się z dźwiękami w wyniku eksperymentu profesora Decybeliusza? (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 9 kwietnia 2017
Gdzie: Katowice
Zwariowany profesor Decybeliusz i jego poukładana asystentka Zosia zabiorą widzów w świat pełen dźwięków. Przeżyją śmieszne, ale i pełne grozy przygody, które zobaczyć można na Podwieczorku Teatralnym w Teatrze Gry i Ludzie.

Do czego potrzebny im soniczny detonator? Dlaczego krowa mieszka w laboratorium? I wreszcie, czy uda im się naprawić nieudany eksperyment i doprowadzić dźwiękowy świat do porządku? "Ani me, ani be..." to autorska bajka inspirowana i oparta na dźwiękach, którą obejrzeć można w niedzielę 9 kwietnia o godz. 16. Pozornie surowa scenografia, na oczach widzów zmienia się w magiczne laboratorium, gdzie prawa fizyki nie zawsze działają tak jak powinny. Nieudany eksperyment zaskoczy widzów, którzy pomogą uporządkować dźwiękowy bałagan.

Bilety w cenie 16 zł pojedynczy oraz 48 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i Facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru.

Kategoria: Wydarzenia