Bajeczki o zwierzętach

poniedziałek 17 kwietnia 2017
  • "Takie sobie bajeczki" to spektakl złożony z kilku opowieści o zwierzętach (fot. Teatr Gry i Ludzie)
    "Takie sobie bajeczki" to spektakl złożony z kilku opowieści o zwierzętach (fot. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 23 kwietnia 2017
Gdzie: Katowice
Teatr Gry i Ludzie zaprasza na kolejną, z cyklu Podwieczorków Teatralnych, opowieść, a właściwie opowieści, bo tym razem będzie ich kilka.

Troje poszukiwaczy skarbów znajduje na pustyni tajemniczą księgę. Otwierając jej stronice ożywiają kolejne bajki. Wszystkie, w zabawny sposób, opowiadają o tym, jak poszczególne zwierzęta dostały swoich kolorów i kształtów. Lampart - centków, zebra - pasków, nosorożec - pomarszczonej skóry, a słoniątko - długiej trąby. Podczas tego przedstawienia dzieci dowiadują się, że ciekawość popłaca i że książka jest najcenniejszym skarbem. W tej bajce wykorzystano lalki mimiczne oraz techniki marionetkowe. Użyto też etniczną muzykę afrykańską.

„Takie sobie bajeczki” zobaczycie w niedzielę 23 kwietnia o godz. 16.

Bilety w cenie 16 zł pojedynczy oraz 48 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i Facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru.

Kategoria: Wydarzenia