Kreatywne i rodzinne świętowanie

środa 12 lipca 2017
  • Z okazji urodzin CH Auchan Mikołów czeka na Was wiele bezpłatnych atrakcji (fot. mat. pixabay)
    Z okazji urodzin CH Auchan Mikołów czeka na Was wiele bezpłatnych atrakcji (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 15 lipca 2017
Gdzie: Mikołów
Centrum Handlowe Auchan Mikołów świętuje swoje 17 urodziny. Z tej okazji, na dzieci i dorosłych, czeka wiele bezpłatnych atrakcji m.in. przedstawienie teatralne, tort i kreatywne zabawy.

Z okazji urodzin, które odbędą się 15 lipca, przygotowano dla gości wielki urodzinowy tort i pyszne muffinki do samodzielnej dekoracji, fotobudkę i quizy.

Dzieci zasiądą tego dnia przed teatralną sceną, by obejrzeć fascynujące przygody Tomcia Paluszka, który dzielnie stawia czoła licznych trudnym wyzwaniom. Mały bohater będzie musiał uratować wielką dżdżownicę przed złym ptaszyskiem, rozweselić smutną księżniczkę zamkniętą w zamku oraz ochronić królewski skarb przed złodziejem. Spektakl w wykonaniu Teatru Chrząszcz w Trzcinie podkreśli wartość relacji w rodzinie, pobudzi wyobraźnię najmłodszych oraz zachęci do bliższego kontaktu z naturą.

Podczas radosnego świętowania maluchy spotkają żywą maskotkę, która poczęstuje ich słodkościami oraz będą mogły rozbić kolorową piniatę. Po słodkim poczęstunku wezmą również udział w warsztatach tworzenia koralikowych magnesów na lodówkę oraz w dekorowaniu urodzinowej kartki w wymiarze XXL. Czeka na nich także tor przeszkód, zabawy z chustą animacyjną oraz malowanie buziek.

„Kreatywne urodziny” odbędą się 15 lipca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Urodzinowa zabawa rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do godziny 15.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia