Nad morzem książek

czwartek 13 lipca 2017
  • "Góry książek, morze książek" to hasło towarzyszące wakacyjnym zajęciom w gliwickiej bibliotece (fot. mat. organizatora)
    "Góry książek, morze książek" to hasło towarzyszące wakacyjnym zajęciom w gliwickiej bibliotece (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 14 lipca 2017 - czwartek 31 sierpnia 2017
Gdzie: Gliwice
Kto wyjeżdża na wakacje, powinien wybrać się do biblioteki i zaopatrzyć w dobre lektury. Kto zostaje w mieście, tym bardziej, powinien tam zajrzeć - wakacyjne zajęcia nie pozwolą Wam się nudzić.

Od początku czerwca odbywają się zajęcia w gliwickich placówkach bibliotecznych. Jeśli do tej pory tam nie zajrzeliście, nic straconego, zajęcia trwają do końca wakacji.

Pod hasłem „Góry książek, morze książek”, w Bibliotece Głównej i jej filiach, odbędą się zajęcia literacko-plastyczne, konkursy, głośne czytanie bajek i zabawy plastyczne. Nie zabraknie gier planszowych, klocków Lego i twórczych projektów. Wakacje w bibliotece będą okazją do nauki origami, tworzenia modeli z balonów, biżuterii z muszelek i wielu innych dzieł o tematyce morskiej i górskiej.

By dowiedzieć się gdzie i kiedy odbywają się konkretne zajęcia wystarczy zajrzeć do harmonogramu dostępnego na stronie biblioteki.

Kategoria: Wydarzenia