Bracia Grimm w Teatrze Żelaznym

niedziela 16 lipca 2017
  • Spektakl pt. „Wilk, koza i koźlęta”, na podstawie baśni braci Grimm, zostanie wystawiony na deskach Teatru Żelaznego (fot. mat. organizatora)
    Spektakl pt. „Wilk, koza i koźlęta”, na podstawie baśni braci Grimm, zostanie wystawiony na deskach Teatru Żelaznego (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 23 lipca 2017
Gdzie: Katowice
A konkretnie spektakl pt. „Wilk, koza i koźlęta” na podstawie baśni ich autorstwa, w humorystycznej odsłonie, gdzie wilk jest starym bluesmanam i cierpi na przewlekły katar.

Ta przykra dolegliwość sprawia, że nie potrafi wyczuć zdobyczy, a co za tym idzie - jest pierońsko głodny. Los jednak jest dla niego łaskawy i wilk przypadkiem znajduje zagrodę pełną malutkich, bialutkich i pewnie smaczniutkich kózek. Czy będzie z tego uczta o jakiej nawet nie marzył? A może małe kózki nie dadzą się tak łatwo nabrać wilkowi? Pomysłowa scenografia, zabawne muppety, wartka akcja i klimatyczne piosenki gwarantują wspaniały czas spędzony w teatrze.

Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 3 lat. Zostanie wystawiony na deskach Teatru Żelaznego (budynek starego dworca PKP w Piotrowicach) 23 lipca o godz. 12.

Bilety kosztują 20 zł.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.teatrzelazny.pl.

Kategoria: Wydarzenia