Poszukiwany wielokulturowy Bytom

poniedziałek 21 sierpnia 2017
  • W każdej 3-5 osobowej drużynie, biorącej udział w grze, musi być przynajmniej jedna osoba dorosła (fot. mat. prasowe)
    W każdej 3-5 osobowej drużynie, biorącej udział w grze, musi być przynajmniej jedna osoba dorosła (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • sobota 26 sierpnia 2017
Gdzie: Bytom
Lubicie gry miejskie? Jeśli tak, z pewnością ucieszy Was fakt, że kolejna taka gra jest organizowana w Bytomiu. Wystarczy wystartować, zdobyć najwięcej punktów i dotrzeć do celu najszybciej – nagroda gwarantowana.

Start odbędzie się o godz. 10 na Rynku w Bytomiu. W grze mogą brać udział całe rodziny – drużyny mogą liczyć od 3 do 5 osób. Ważne, by w każdej z nich była przynajmniej jedna osoba dorosła. Drużyny będą musiały znaleźć jak największą liczbę miejsc wytypowanych przez organizatorów zabawy, wykonać prawidłowo wyznaczone zadania i jak najwcześniejszej ukończyć grę. Niewątpliwie przyda się tutaj znajomość topografii i historii miasta. Zakończenie zabawy zaplanowano na godz. 14. Dla drużyny zwycięzkiej przewidziano nagrody.

Ważne: aby wziąć udział w grze niezbędna jest wcześniejsza rejestracja uczestników, której można dokonać przez internet, wysyłając maila na adres: kopalniakultury@gmail.com. Zgłaszając się do gry należy podać nazwę drużyny, liczbę oraz nazwiska członków, a także numer telefonu kontaktowego. Istnieje możliwość rejestracji w dniu imprezy, o ile organizatorzy poinformują wcześniej o wolnych miejscach na stronie facebook.com/StowarzyszenieKopalniaKultury.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem gry jest Stowarzyszenie im. Maxa Kopfsteina

 

 

Kategoria: Wydarzenia