W krainie muzyki

środa 20 września 2017
  • Dźwięki fletu usłyszycie "W krainie muzyki" 23 września (fot. pixabay)
    Dźwięki fletu usłyszycie "W krainie muzyki" 23 września (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 23 września 2017
  • sobota 7 października 2017
Gdzie: Tychy
„W krainie muzyki" to cykl bezpłatnych zajęć muzycznych dla dzieci. Na nich wyruszycie w daleką podróż po muzycznych gatunkach, które zaskoczą Was swymi brzmieniami.

Projekt edukacyjny „W krainie dźwięków” jest realizowany w Teatrze Małym w Tychach przez Zdzisława Smucerowicza – muzyka i edukatora muzycznego znanego w regionie z prowadzenia umuzykalniających zajęć i warsztatów. 

Najbliższe zajęcia "Światowe flety" odbędą się 23 września o godz. 11 w Pasażu Kultury Andromeda. Kolejne spotkanie „Łabędź ukryty w wiolonczeli” zaplanowano na 7 października.

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy: pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu