Nowy sezon w Teatrze Czarnego Tła

sobota 23 września 2017
  • Z okazji Metropolitalnej Nocy Teatrów Teatr Czarnego Tła przygotował dodatkowe atrakcje (fot. mat. FB Teatr Czarnego Tła)
    Z okazji Metropolitalnej Nocy Teatrów Teatr Czarnego Tła przygotował dodatkowe atrakcje (fot. mat. FB Teatr Czarnego Tła)
Kiedy: 
  • sobota 30 września 2017
Gdzie: Chorzów
Otwarcie nowego sezonu w Teatrze Czarnego Tła odbędzie się w Metropolitalną Noc Teatrów. Tego dnia obejrzycie dwa spektakle i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach.

Metropolitalna Noc Teatrów odbędzie się 30 września. Chorzowski teatr Czarnego Tła przygotował na ten dzień wyjątkowe atrakcje.

W godz. 14-16 odbędą się warsztaty „Teatralna makieta”, na których uczestnicy stworzą własne czarne teatry. Gotowe makiety zostaną pomalowane specjalnymi farbami, które rozświetlą się pod wypływem światła ultrafioletowego - tak jak rekwizyty aktorów w prawdziwym czarnym teatrze. O godz. 17 odbędzie się spektakl „Ale… cyrk…” pełen sztuczek i zabawy. Po spektaklu, o godz. 18.30 poznacie tajemnice czarnego teatru, porozmawiacie z aktorami i obejrzycie rekwizyty. Ostatnim wydarzeniem będzie spektakl „Kosmiczna podróż” o godz. 20.

Udział w warsztatach kosztuje 9 zł, a spotkanie "Tajemnice czarnego teatru" jest bezpłatne. Obowiązują zapisy przez formularz na stronie. Bilety na spektakle w cenie 8/11 zł można zakupić przez portal Ticketpro.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu