8. Metropolitalna Noc Teatrów

poniedziałek 25 września 2017
  • Metropolitalna Noc Teatrów to wydarzenia dedykowane wszystkim miłośnikom teatru (fot. pixabay)
    Metropolitalna Noc Teatrów to wydarzenia dedykowane wszystkim miłośnikom teatru (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 30 września 2017
Wieczór pełen spektakli, zabaw i inspirujących atrakcji czeka 30 września na miłośników teatru. W bogatym programie nie zabrakło wydarzeń dedykowanych rodzinom.

8. Metropolitalna Noc Teatrów to impreza współtworzona przez najlepsze teatry z regionu. 30 września na spektakle obowiązują bilety w promocyjnych cenach, a dodatkowo uczestnicy mogą brać udział w zwiedzaniu kulis i artystycznych warsztatach.

Znany dzieciom Śląskim Teatr Lalki i Aktora Ateneum zaprosi na spektakl „Kukuryku na patyku”, który zagrany będzie o godz. 16 oraz 18.30. Po obu spektaklach będzie okazja do zwiedzenia kulis, a w pracowni teatralnej przy ul. Andrzeja 21a odbędą się warsztaty plastyczne, na które obowiązują bezpłatne wejściówki.

Z kolei w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie pojawi się spektakl-niespodzianka i odbędą się teatralne animacje dla dzieci i dorosłych.

Teatr Mały w Tychach przygotował dla dzieci warsztaty teatralne „W świecie Pierota” (obowiązują zapisy), zwiedzanie teatru oraz pokaz Teatru Ognia Los Fuegos, który zaprezentuje się na dziedzińcu o godz. 20.30.

Z kolei Teatr Nowy Zabrzu zaprezentuj aż cztery spektakle dla dzieci będące spektaklami finałowymi „Lata z teatrem” w godz. 11-14.45.

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego zaprosi rodziny na kryminalne warsztaty w modelatorni przy Scenie w Malarni. Plastyczna zabawa będzie odbywała się co godzinę od 16 do 20, a bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie teatru.

Na improwizowaną bajkę pod dziecięce dyktando możecie wybrać się do Teatru Zagłębia o godz. 11, a o 12. będzie okazja do wzięcia udziału w warsztatach improwizacji dla dzieci.

Szczegółowy program wydarzeń znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia