Afrykańska podróż w muzeum

poniedziałek 25 września 2017
  • W podróż do masajskiej wioski wybiorą się dzieci w Muzeum Śląskim (fot. pixabay)
    W podróż do masajskiej wioski wybiorą się dzieci w Muzeum Śląskim (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 7 października 2017
Gdzie: Katowice
„Muzeum dla malucha” to cykl zajęć w Muzeum Śląskim, dzięki którym dzieci mogą jeszcze pełniej uczestniczyć w życiu kulturalnym muzeum. Po wakacyjnej przerwie rodzinne warsztaty powracają do muzealnego harmonogramu.

Pierwsze w tym sezonie spotkanie cyklu dedykowanego dzieciom w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami będzie podróżą do Afryki. Uczestnicy zobaczą afrykańską sawannę i wioskę Masajów. Zainspirowani ozdobami masajkich wojowników stworzą własne koralikowe ozdoby.

Zajęcia odbędą się 7 października o godz. 15. Bilety w cenie 7 zł można zakupić w kasie Muzeum Śląskiego lub online poprzez system: http://bilety.muzeumslaskie.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu