Dzień Otwarty Stadionu Śląskiego

poniedziałek 25 września 2017
  • Dzień Otwarty Stadionu Śląskiego odbędzie się 1 października (fot. mat. Stadion Śląski)
    Dzień Otwarty Stadionu Śląskiego odbędzie się 1 października (fot. mat. Stadion Śląski)
Kiedy: 
  • niedziela 1 października 2017
Gdzie: Chorzów
Zakończono modernizację Stadionu Śląskiego. Jesteście ciekawi jak prezentuje się w nowej odsłonie? Wszyscy chętni mogą zajrzeć na Stadion 1 października, zwiedzić obiekt i wziąć udział w dodatkowych atrakcjach.

W niedzielę 1 października w godz. 10-18 odbędzie się Dzień Otwarty Stadionu Śląskiego. Tego dnia będziecie mogli bezpłatnie wejść na obiekt i zobaczyć, jak wygląda po modernizacji. Wchodząc na Stadion otrzymacie też specjalny pamiątkowy bilet.

Dodatkowo, powspominacie mecz Polska – ZSRR z 1957 roku i zobaczycie w akcji Reprezentację Śląska Oldbojów w strojach szytych na wzór oryginalnych sportowych strojów z lat 50. Dzień Otwarty będzie też okazją do poznania bogatej historii obiektu. Dniu Otwartemu towarzyszyć będzie PKO Silesia Marathon, którego uczestnicy finiszować będą właśnie na obiekcie.

Specjalnie dla dzieci przygotowane będą sportowe atrakcje i zabawy.

Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu