W podróży z Guliwerem

niedziela 8 października 2017
  • "Morskie opowieści Kapitana Guliwera" w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie (fot. Teatr Gry i Ludzie)
    "Morskie opowieści Kapitana Guliwera" w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie (fot. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 15 października 2017
Gdzie: Katowice
Tradycyjnie, jak w każdą niedzielę, w Teatrze Gry i Ludzie najmłodsi widzowie i ich opiekunowie wyruszą w teatralną podróż.

15 października możecie wyruszyć w rejs wspólnie z kapitanem Guliwerem i jego niezbyt rozgarniętą załogą. Na pokładzie statku kapitan przewozić będzie bezcenne marchewki, a podczas podróży spotka ich wiele przedziwnych przygód.

W spektaklu zastosowano różne formy teatralne: żywy plan, pacynki czy maski. Poszczególne przygody łączą w całość żeglarskie piosenki i układy choreograficzne. Kolorowa scenografia, dynamiczna gra młodych aktorów i wartka akcja spowodują, że dzieci (zwłaszcza te w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) będą bawić się znakomicie.

„Morskie opowieści Kapitana Guliwera” obejrzycie w niedzielę 15 października o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie. Bilety w cenie 18 zł pojedynczy oraz 54 zł rodzinny (4 osoby).

Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji biletów na stronie teatru.

Podwójny bilet będziecie mogli wygrać w naszym konkursie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu