Godzina kodowania

czwartek 2 listopada 2017
  • Bezpłatne warsztaty kodowania dedykowane są dzieciom  w wieku 9-12 lat (fot. pixabay)
    Bezpłatne warsztaty kodowania dedykowane są dzieciom w wieku 9-12 lat (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • poniedziałek 6 listopada 2017
  • poniedziałek 13 listopada 2017
  • poniedziałek 20 listopada 2017
Gdzie: Gliwice
Nauka programowania stała się modna. Dzieci, które nie miały z nią jeszcze styczności, mogą spróbować swoich sił podczas zajęć „Godzina kodowania” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach.

Zajęcia adresowane do dzieci w wieku od 9 do 12 lat, odbędą się 6, 13 i 20 listopada w godz. od 17.30 do 18.30 w Bibliotece Centralnej w Gliwicach przy ul. Kościuszki 17. Każde dziecko może zapisać się tylko na jeden termin.

Zgłaszać się można, wypełniając formularz, dostępny na stronie www.biblioteka.gliwice.pl i wysyłając go do 31 października na adres: bf@biblioteka.gliwice.pl.

W razie pytań można dzwonić pod numer telefonu: (32) 335 74 47.

Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach otrzymają potwierdzenie mailem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy Wam za nadesłane zdjęcia, na których prezentujecie, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu. Przeglądanie ich sprawiło nam dużo przyjemności. Cieszymy się, że tak licznie korzystacie z naszych przepisów kulinarnych, jeździcie do miejsc, które polecamy. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Dziękujemy, że jesteście z nami już 4 lata!

4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]