Aaaa, kotki... trzy

sobota 14 października 2017
  • "Koty Trzy" to propozycja Teatru Gry i Ludzie na najbliższą niedzielę (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    "Koty Trzy" to propozycja Teatru Gry i Ludzie na najbliższą niedzielę (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 22 października 2017
Gdzie: Katowice
Świat dzieli się na wielbicieli kotów i miłośników psów. Trzech zabawnych kotów, które spotkacie na Teatralnym Podwieczorku w Teatrze Gry i Ludzie, nie sposób nie polubić – nawet, gdy do tej pory nie było się fanem tych zwierzaków.

"Koty Trzy" to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym, który możecie zobaczyć w niedzielę 22 października o godz. 16. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i "wybuchowe" historie. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone.

Co stanie się z armatą dziadka pirata, czy można złapać chumrkę w locie i jak brzmi kocia muzyka - tego dowiecie się na spektaklu.

Bilety w cenie 18 zł pojedynczy oraz 54 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i Facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru.

Podwójny bilet będziecie mogli wygrać w naszym konkursie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy Wam za nadesłane zdjęcia, na których prezentujecie, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu. Przeglądanie ich sprawiło nam dużo przyjemności. Cieszymy się, że tak licznie korzystacie z naszych przepisów kulinarnych, jeździcie do miejsc, które polecamy. Nie możemy nagrodzić wszystkich, ale wszystkim możemy dobrze życzyć i zaprosić do dalszego korzystania z naszej strony. Niektóre z prezentowanych zdjęć zdobyły nagrody główne - inne, choć nie wszystkie - wyróżnienia. Więcej o pakietach nagród przeczytacie tutaj. Dziękujemy, że jesteście z nami już 4 lata!

4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]