Podróż do wnętrza komina

sobota 21 października 2017
  • W niedzielę w Teatrze Gry i Ludzie pojawi się gościnny spektakl "Podróż do wnętrza komina" (fot. mat. organizatora)
    W niedzielę w Teatrze Gry i Ludzie pojawi się gościnny spektakl "Podróż do wnętrza komina" (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 29 października 2017
Gdzie: Katowice
Kominiarz Aureliusz odwiedzi Teatr Gry i Ludzie by opowiedzieć swoją historię. Co wydarzyło się, gdy wpadł do komina? Tego dowiecie się na najbliższym Podwieczorku Teatralnym.

Kominiarza Aureliusza spotkacie w Teatrze Gry i Ludzie 29 października o godz. 16 w trakcie spektaklu „Podróż do wnętrza komina”.

Kominiarz Aureliusz był lubiany przez wszystkich mieszkańców swojego miasteczka. Wszyscy wierzyli, że jego widok przynosi im szczęście, a życzenia się spełniają. Niestety sam Aureliusz nie był szczęśliwy. Nikt nie mógł spełnić jego życzeń, a sam sobie nie mógł złapać „na szczęście” guzika od munduru.

Pewnego dnia podczas pracy smutny i zamyślony Aureliusz wpadł do komina. Ku swojemu zaskoczeniu Aureliusz spostrzegł, że komin w środku był bardzo szeroki i głęboki tak, że nie było widać jego końca, a on sam unosił się w powietrzu i powoli opadał jak na spadochronie… Kominiarz Aureliusz w ten oto niezwykły sposób odkryje światy Sadziaków, Popielaków i Dymiaków z którymi się zaprzyjaźni i odkryje własne szczęście. Dzięki podróży po tych niezwykłych krainach zaczęły spełniać się jego marzenia, a napotkanym ludziom życzliwie i szczerze odpowiadał na uśmiechy, życząc im, aby skryte marzenia im także się spełniły.

Bilety w cenie 18 zł pojedynczy oraz 54 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i Facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru.

Podwójny bilet będziecie mogli wygrać w naszym konkursie.

Kategoria: Wydarzenia