Przygody Franka Włóczęgi

środa 1 listopada 2017
  • Franka Włóczęgę poznacie na spektaklu w Siemianowickim Centrum Kultury (fot. mat. organizatora)
    Franka Włóczęgę poznacie na spektaklu w Siemianowickim Centrum Kultury (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 7 listopada 2017
Teatr w Ruchu zaprasza na spektakl o Franku, który przeżyje wiele przygód w świecie polskich legend i baśni. Dzięki nim zobaczycie jakie cuda potrafi zdziałać nasza wyobraźnia.

Na spektakl „Franek Włóczęga i legend księga” stworzony przez Teatr W Ruchu możecie wybrać się we wtorek 7 listopada o godzinie 17 do Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków.

Franek Włóczęga - mały chłopiec o wybujałej wyobraźni wraz ze swoją koleżanką Olą – wielbicielką gier komputerowych, za sprawą magicznej księgi trafiają do zagadkowego świata… polskich legend i baśni! Napotykając postaci takie jak Popiel, Bazyliszek, Lech, czy Pan Twardowski, nasi bohaterowie przeżywają liczne przygody i sami, wraz z pomocą widzów, biorą udział w rozwiązaniu legendarnych historii.

Ta niezwykła podróż jest dla najmłodszych wspaniałym źródłem wiedzy na temat legend polskich regionów i baśniowej historii naszego kraju. Co więcej, dzieci przekonują się, że najpiękniejsze przeżycia przynosi sięganie po historie zawarte w książkach i nasza własna wyobraźnia, która właśnie podczas czytania uruchamia się najmocniej i … nigdy się nie kończy!

Bilety w cenie 13 złotych od osoby są już do kupienia w kasach SCK oraz on-line.

Kategoria: Wydarzenia