Młode Buntowniczki spotkają się z Sylwią Chutnik

środa 8 listopada 2017
  • "Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek" to książka, która została przyjęta z ogromnym entuzjazmem (fot. mat. Debit)
    "Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek" to książka, która została przyjęta z ogromnym entuzjazmem (fot. mat. Debit)
Kiedy: 
  • sobota 11 listopada 2017
Gdzie: Katowice
Na zbliżających się Śląskich Targach Książki pojawi się wiele wydawnictw i odbędzie się wiele wydarzeń dedykowanych młodym czytelnikom. Wyjątkowo ciekawie zapowiada się spotkanie „Od dziecka uważałam, że drzemie we mnie potęga”, w którym weźmie udział Sylwia Chutnik.

W sobotę 11 listopada o godz. 15 w Sali Forum 1 na terenie MCK w Katowicach odbędzie się spotkanie wokół książki „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek” Eleny Favilli i Franceski Cavallo. Gościem specjalnym tego spotkania będzie pisarka i kulturoznawczyni Sylwia Chutnik.

– Cieszy nas, że książka, która jest fenomenem wydawniczym na całym świecie, została tak dobrze przyjęta również w Polsce. Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek to pozycja obowiązkowa dla wszystkich małych czytelników, zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Za nami już wiele interesujących spotkań i warsztatów, które przyciągnęły niezwykłych ludzi. Dzieci reagują na tę książkę niesamowicie żywiołowo, zadają dziesiątki pytań i zawsze chcą wiedzieć więcej. Bardzo jestem ciekawa spotkania w Katowicach – mówi dyrektor wydawnicza Debitu, Joanna Walczak.

Tego samego dnia o godz. 11 na stoisku Wydawnictwa Debit będzie można spotkać Joannę Krzyżanek. W Katowicach towarzyszyć jej będzie najmłodszy bohater jej książek, Ignaś Ziółko. „Ignaś Ziółko gotuje. Przygoda u świętego Mikołaja” nie tylko zapowiada wspaniałe przygody, ale też zawiera wiele kulinarnych przepisów, idealnych na świąteczny czas.

Wstęp na Śląskie Targi Książki jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia