W 80 dni dookoła świata, by spotkać Mikołaja

wtorek 14 listopada 2017
  • Spektakl pt. „Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga" (fot. mat. Teatru Moich Marzeń)
    Spektakl pt. „Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga" (fot. mat. Teatru Moich Marzeń)
Kiedy: 
  • sobota 9 grudnia 2017
Gdzie: Tychy
„Niesamowita przygoda Passepartout i Phileasa Fogga” - musical na motywach powieści Juliusza Verne’a „W 80 dni dookoła świata” zaprezentuje w Tychach Teatr Moich Marzeń. Po spektaklu odbędzie się spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczy dzieciom prezenty.

"Kiedy zależy Ci na czymś , to mocno w to wierz … " -  to jedna z mądrości życiowych pojawiająca się w musicalu. To barwne przedstawienie opisujące podróż dookoła świata w 80 dni przeróżnymi środkami transportu.

Dżentelmeński zakład pomiędzy głównym bohaterem - Panem Foggiem a towarzyszami rozmów z londyńskiego klubu "Reforma" jest początkiem wyprawy, którą każdy na pewno chciałby przeżyć.

Wartka akcja, różnorodność kostiumów wielu postaci, oryginalna scenografia i niepowtarzalna muzyka przenoszą widzów w inny wymiar, w którym liczy się czas… Upływające dni, godziny, a nawet minuty tej niebywałej eskapady uświadamiają nam, jak istotna jest każda chwila naszego codziennego życia. W nim też trwa nieustanna pogoń w stronę wyznaczonego celu…

Spektakl zostanie wystawiony na deskach Teatru Małego w Tychach (ul. Ks. Kard. Hlonda 1) 9 grudnia o godz. 10. Przeznaczony jest dla widzów od lat 3. Bilety w cenie 18 zł – ulgowy i 22 zł – normalny są do nabycia w kasie teatru i na stronie www.ticketportal.pl.

Po spektaklu odbędzie się spotkanie ze Świętym Mikołajem i możliwość wręczenia dzieciom na scenie przygotowanych przez rodziców upominków (każda paczka powinna być opisana imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka). Więcej informacji znajduje się na stronie teatru.

 

Kategoria: Wydarzenia